Odpovědi na vaše nejčastější dotazy

Jak se stát členem T. J. Sokol Spořilov?

Máte dvě možnosti. Buď se osobně dostavit v úředních hodinách (pondělí 15:30-17:00) do sokolovny a na místě veškeré formality vyřídit s paní Reiterovou. Nebo kontaktovat paní Reiterovou mailem (reiterova@dpp.cz) a poskytnout jí požadované údaje elektronicky. Po zaplacení členské známky vám přijde mailem členský průkaz jako potvrzení, že jste se stal řádným členem.

Poskytnutím údajů do přihlášky a zaplacením členské známky se žadatel o členství stává členem T. J. Sokol Spořilov a zároveň uděluje souhlas (resp. jeho zákonný zástupce) se zpracováním osobních údajů pro potřeby spolkové evidence a výkaznictví ČOS a dále s pořizováním fotografií a videozáznamů z akcí konaných naší jednotou a jejich uveřejněním za účelem propagace její činnosti. Více v dolní liště pod okazem „Informace o zpracování osobních údajů“.

Kolik stojí členská známka?

Členská známka stojí 600,- Kč pro dospělého a 300,- Kč pro dítě na celý kalendářní rok.

Kolik stojí cvičení?

Veškeré informace o tom, kolik stojí cvičení pro jednotlivé věkové kategorie, včetně toho, kdy,  kde a komu je možné zaplatit, najdete ZDE.

Pro jak staré dítě je cvičení vhodné?

Pokud si v horní liště kliknete na kategorii CVIČENÍ, rozbalí se vám nabídka všech cvičení, která probíhají v naší jednotě. Po kliknutí na jednotlivé cvičení se dostanete přímo na stránku s bližšími informacemi, včetně uvedení věkového rozmezí, pro které je určeno.

Je ve cvičení ještě volné místo?

Pokud není ZDE u vámi požadovaného cvičení uvedena poznámka OBSAZENO, pak je ještě volno.

S dotazy na jednotlivá cvičení se obracejte na konkrétní cvičitele. Kontakty jsou uvedeny ZDE.

Pro dotazy na pronájem sokolovny, placení příspěvků a další organizačně správní záležitosti kontaktujte Moniku Reiterovou (773757230, reiterova@dpp.cz, úřední hodiny pondělí 15:30-17:00).