ROZVRH CVIČEBNÍCH HODIN

hodina oddíl cvičitel(ka)

pondělí

8:00-9:30
9:30-10:30 Rodiče a batolata Pavla Zapior OBSAZENO
10:30-11:30 pronájem Fitsenior
11:50-13:30 pronájem Evangelická akademie
14:00-15:00 pronájem Štúrová (od října 2019)
15:30-16:30 Předškolní děti Klára Kunčíková OBSAZENO
16:30-17:30 Rodiče a děti Klára Kunčíková OBSAZENO
17:30-19:00 Mladší a starší žákyně Jana Sobotová
19:00-20:00 Smíšený volejbal dorost Tereza Pešatová
20:00-21:00 Basketbal Jana Řeháková
21:00-22:00 Volejbal Monika Reiterová

úterý

8:00-09:30

09:30-10:30 pronájem Cvičení rodičů s dětmi Gabriela Lásková
10:50-12:35 pronájem
Evangelická akademie
12:40-16:00


16:00-17:00
Rodiče a děti Michaela Lacigová
17:00-18:00 Smíšený interkros mladších dětí Martin Nešpor
18.00-19.00 Smíšený interkros starších dětí Martin Nešpor
19:00-20:00 Zdravotní cvičení Romana Soukupová
20:00-21:00 Sálová kopaná Jan Souhrada
21:00-22:00 Volejbal
Oldřich Jehlička

středa

8:00-09:30 pronájem Evangelická akademie
09:30-10:30 Rodiče a batolata Michaela Lacigová OBSAZENO
10:30-11:30 Rodiče a děti Barbora Kostková
11:30-15:30
15:30-16:30 Pohybově taneční hrátky 5-7 let
Věra Lukavcová OBSAZENO
16:30-17:30 Rodiče a děti Michaela Lacigová OBSAZENO
17:30-19:00 Mladší a starší žákyně Monika Reiterová
19:00-20:00 Jóga
Eva Krutilková
20:00-22:00 Nohejbal Matěj Frydrych

čtvrtek

8:00-12:35 pronájem Evangelická akademie
12:40-16:00
16:00-17:00 Předškolní děti Iveta Matajová OBSAZENO
17:00-18:00 Mladší žáci
Robert Löwenhöffer
18:00-19:00 Starší žáci
Robert Löwenhöffer
19:00-20:00 Zdravotní cvičení
Jana Sobotová
20:00-21:00 Dospělí a dorost kondiční cvičení Robert Löwenhöffer
21:00-22:00 Volejbal Karolina Holinská

pátek

8:00-10:15
10:15-11:45 Kondiční cvičení žen Jana Zachová
11:45-15:00
15:00-16:30 Příprava na závody předškolní děti
Milena Hrubá
16:30-22:00 Příprava na závody školní děti
Jana Sobotová

sobota

8:00-22:00


neděle

9:00-16:00
16:00-18:00 Nohejbal Ondřej Liška
18:00-19:00 Volejbal Oldřich Jehlička
20:30-22:00 Volejbal Petr Polívka